Vážení zákazníci.  Máme dovolenou. Objednávky přijaté v termínu 20. - 28.5.2024 budeme expedovat ve středu 29.5.2024 Děkujeme za pochopení

Blinkry na kolo - POP

Tato verze WingLights je lehčí a menší než ostatní modely WingLights. Pro příležitostné jezdce jsou WingLights Pop perfektní, protože zůstávají voděodolné a dostatečně robustní, avšak za nižší cenu.

Dostupnost Skladem
Kód: WL-POP
590 Kč
Blinkry na kolo - POP

Nejlevnější LED blinkry na kolo ze série WingLights. Ikdyž jsou zpracovány s důrazem na nízkou cenu, nabízejí stejně robustní zpracování, jsou menší, ale stejně vysoce viditelné, jako jejich originální bráškové WingLights Fixed.  

Blinkry WingLights POP jsou LED blinkry, které se pohodlně vejdou do řídítek vašeho kola nebo e-koloběžky. Jsou lehčí a menší než jiné modely WingLights. Pro příležitostnější jezdce jsou WingLights POP perfektní, protože zůstávají vodotěsné a robustní za nižší cenu. WingLights pop se dodávají s 2x CR2032 bateriemi, které jsou součástí balení. Životnost baterií je dle frekvence používání 5 - 12 měsíců.

Stop nebezpečnému odbočování jedním stiskem

Každý rok se na britských silnicích stane přibližně 19 000 nehod s účastí jízdních kol, přičemž 75 % z nich se stane na křižovatkách a ve velkých zatáčkách. Cílem CYCL je snížit toto číslo tím, že pomůže zlepšit viditelnost cyklistů v těchto nebezpečných oblastech a situacích. Když používáte WingLights jako podpůrnou vizuální pomůcku, zvyšujete pravděpodobnost, že vás uvidí řidiči a ostatní cyklisté či účastníci silničního provozu. To v konečném důsledku snižuje šance na potenciální kolize a pomáhá zvýšit vaši bezpečnost při jízdě.

Jednoduché a kvalitní

WingLights POP poskytují stejně vysokou viditelnost a robustnost v lehčím a menším těle. Tyto blinkry na kolo nabízejí voděodolný design za nízkou cenu a zůstávají pevně na svém místě na konci řídítek díky patentované montážní technologii CYCL.

Velmi jednoduchá instalace a ovládání

U WingLights POP jsou LED indikátory připevněny přímo na držáky, které se zasouvají do trubky řídítek. Stačí je tedy jen několika otáčkami zašroubovat a můžete vyrazit. Držáky jsou kompatibilní s řídítky s vnitřním průměrem od 14,7 mm do 23 mm. 

Blikání blinkru aktivujete jednoduše jediným klepnutím. Bliká jasnou oranžovou barvou a informuje tak ostatní účastníky silničního provozu o vašem záměru změny směru. Po 45 sekundách se blikání samo vypne nebo vypnete opětovným klepnutím sami dříve.

Blinkry na kolo POP - parametry

  • Odnímatelné ukazatele směru pro cyklisty
  • Připevní se na konce řídítek
  • Pasuje na většinu běžných řídítek - minimální vnitřní průměr řídítek je 14,7mm
  • V balení 2 kusy (levé a pravé)
  • Blikají jasným oranžovým světlem viditelným ze všech úhlů i za běžného dne
  • Baterie CR2032 součástí balení
  • Patentováno ve Velké Británii
  • Perfektní zpracování - vysoce kvalitní plastové tělo s průhlednou gumovou krytkou
  • Svítivost 14 lumenů - 3 extra svítivé diody v každém blinkru
  • Certifikace IP67 (vodotěsné)

Doplňkové parametry

Kategorie: Blinkry na kolo
Svítivost: 14 lumenů
Počet diod: 3 extra svítivé LED diody
Materiál: Plastové tělo s gumovou průhlednou krytkou
Napájení: 2x CR2032 v každém blinkru
Voděodolnost: IP 67
Výdrž baterie na 1 nabití: 5 měsíců
Hmotnost: 58 g
Trvalé noční svícení: NE

Blinkry na kolo - představení

Montáž blinkrů na kolo